• Главная
  • "ULEAD" опублікували звіт Приморської ОТГ щодо готовності приймати хворих на коронавірус
11:00, 3 апреля 2020 г.

"ULEAD" опублікували звіт Приморської ОТГ щодо готовності приймати хворих на коронавірус

"ULEAD" опублікували звіт Приморської ОТГ щодо готовності приймати хворих на коронавірус

ULEAD Запорізький регіональний офіс на своєму сайті опублікували звітигромад Запорізької області щодо готовності приймати хворих, забезпеченість насамперед лікарів необхідними засобами захисту, дії органів місцевого самоврядування для запобігання поширенню коронавірусу.

По Приморській ОТГдані такі :

"Для лікарень закуплено маски, рукавички, бахіли, шапочки та окуляри для медпрацівників за кошти бюджетів громади та району. Наявні 4 апарати штучної вентиляції легенів стаціонарні та один портативний (переносний).
Волонтерів зібрали кошти та шиють маски для відвідувачів лікарні, покупців-пенсіонерів. "Бізнес відгукнувся на пропозицію допомогти в закупівлі деззасобів – були та такі, що самі телефонували з пропозицією допомоги, - розповідає голова громади Олена Божкова. - А на днях до мене прийшла жінка з пропозицією допомогти готувати обіди для одиноких людей, що перебувають в ізоляції. Тому звернулись по допомогу з продуктами, а соціальні працівники доставлять ці обіди по адресах”.

Зі звітів інших громад Запорізької області видно, що там також активно проводяться роботи по запобіганню в нашому регіоні захворювання на коронавірус .

Нагадаємо, що станом,  на 03 квітня, в Приморську та Приморському районі офіційних захворювань на коронавірус не виявлено.

Була підозра на захворювання у жінки з дитиною, які нещодавно приїхали з Польщі , але аналізи показали що коронавірусу  у них немає.

Динаміка захворювань по Україні зростає, на сьогодні по Україні зареєстровано 942 випадки COVID-19, за останню добу хворих збільшилось на 138 осіб. По Запорізькій області,  на сьогодні, офіційно виявлених на захворювання 22 особи.

Тому потрібно строго дотримуватися правил карантину. Сидіть вдома, спілкуйтесь онлайн, частіше мийте руки, провітрюйте приміщення. Будьте толерантними та позитивними.

Допомогайте один одному і  любіть наше місто. Позитивне мислення це фундамент міцного здоров'я.

Бережіть себе!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ULEAD Запорізький регіональний офіс
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Спецтема
Новости объединенных территориальных громад Запорожской области. Новости, политика, достижения, цели. Описание проблем, деятельности власти и жизни местных жителей.

Комментарии

Объявления
live comments feed...