• Головна
  • У зв'язку с постановою КМУ №255 громадській транспорт на території Приморської ОТГ припиняє роботу
09:30, 6 квітня 2020 р.

У зв'язку с постановою КМУ №255 громадській транспорт на території Приморської ОТГ припиняє роботу

У зв'язку с постановою КМУ №255 громадській транспорт на території Приморської ОТГ припиняє роботу

 Починаючи з 12 квітня, події  в нашому місті та країні, все більше і більше нагадують  сюжети якогось нереального кінофільму. Ще місяць тому, якби комусь з нас сказали, що майже вся країна буде сидіти вдома на карантині, людину  що про це б сказала запідозрили в дуже буйній фантазії. Але це реальність.Відсьогодні посилюються  карантинні заходи протистояння коронавірусу, згідно з постановою Кабінету Міністрів України  №255 від 02.04.2020р. з 6 квітня 2020 року на всій території України вводяться багато обмежень, так забороняються всі регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у міському, приміському та міжміському сполученні;

 Згідно з постановою дозволено пересування лише:
– легковими автомобілями;
– службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами працівників підприємств, закладів та установ незалежно від форми власності за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу

У зв'язку з чим громадський транспорт Приморська на маршрутах №1 та №2, на час карантину припиняє свою роботу. Як показала практика останніх днів, після ведення  в Приморську карантину, автотранспортними послугами  громадського транспорту користувалось  дуже мало людей. Перевезення стали нерентабельними, Приморська міська рада пішли на зустріч перевізнику і взяли на себе витрати на пальне, для  автобусів міських маршрутів. З цього понеділка, з тієї причини,що міський транспорт ходити не буде то витрачатися на пальне нема потреби.

В разі великої  потреби можна користуватися послугами таксі. 

В Приморську на сьогодні випадків захворювання на коронавірус не виявлено. Але потрібно бути обережними.Бережіть себе. Дотримуйтесь правил карантину, не виходьте без великої потреби з дому. А якщо виходите то обов'язково з захисними засобами. Частіше мийте руки та дотримуйтесь дистанції при спілкуванні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#припиняється рух міських автобусів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Новости объединенных территориальных громад Запорожской области. Новости, политика, достижения, цели. Описание проблем, деятельности власти и жизни местных жителей.
live comments feed...