• Головна
  • Санаторій "Глорія" готується під обсервацію
12:30, 13 квітня 2020 р.

Санаторій "Глорія" готується під обсервацію

Санаторій "Глорія" готується під обсервацію

Новина про те що КНП «Санаторій медичної реабілітації «Глорія» ЗОР готується під обсервацію для людей , що були в контакті з хворими на коронавірус підтвердилась наказом Департаментом ОЗ м.Запоріжжя від 18.03 2020. Відповідальною комісією 07.04.2020було затверджено положення про підготовку санаторію для прийому такої категоріїлюдей для обсервації.

Попередня публікація насайті 06137 про те що на «Глорії» проводять обстеження щодо придатності санаторіюдо прийому людей с підозрою на коронавірус "Звернення головного лікаря санаторію "Глорія", мешканці Приморська сприйняли неоднозначно, але більшість людей розуміють, що ця біда вже в нашому домі і її требавирішувати. І людям які побували в контакті з хворими також потрібно десь перебувати.

На теперішній час санаторій «Глорія» активно готується до прийомулюдей і роботі в новихкарантинних умовах.

10.04 2020ПриморськоюЦРБ,від Фонду Рината Ахметова при сприянні компанії ДТЕК ВІЄ , а також Приморської державної адміністрації міста Приморськбуло отриманопершу партію експрес-тестів для перевірки хворих на коронавірус. 100 експрес-тестів передано до КНП «Санаторій медичної реабілітації «Глорія» ЗОР.

На днях до КНП «Санаторій медичної реабілітації «Глорія» ЗОРнадійшов приємний подарунок від приватної особи Віктора Олексійовича Дурнєва апарат "Вертикалізатор для пацієнтів в післяінсультному періоді". Цей апарат надає можливість важким хворим швидковідновлювати звичайневертикальне положення,а такожпризначений для профілактики негативних наслідків тривалогоперебування сидячи та лежачи.

Адміністрація КНП «Санаторій медичної реабілітації «Глорія» ЗОР дуже дякує Віктору Олексійовичу за такий чудовий подарунок. Бажає йому здоров’ята добробуту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#санаторій Глорія #обсервація хворих на коронавірус
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...