09:30, 22 квітня 2020 р.

Життя у професії

Життя у професії

Кожна людина сплітає нитки своєї долі в унікальній, неповторний малюнок-життя. І це життя Світлана Іванівна Ангеловська присвятила улюбленій справі – служінню книзі. Бібліотека була тим місцем роботи яке стало сенсом життя і долею.

Світлана Іванівна очолювала різні ділянки бібліотечної роботи, але, мабуть, найулюбленішою була робота у відділі комплектування та обробки літератури. Через її долоні пройшли десятки тисяч книг, які вона намагалась донести до кожного жителя нашого району.

Своїми знаннями, досвідом, власними думками про культуру, книгу, бібліотеку охоче ділилася с колегами, молодими фахівцями на семінарах, нарадах, зустрічах, на сторінках преси. Уважно ставилась до різних життєвих проблем працівників старшого покоління, тих, хто ще працював, і тих, хто знаходився на заслуженому відпочинку. За її ініціативи проводилась і культурно-масова робота в колективі. Які прекрасними були організовані свята до Всеукраїнського дня бібліотек, 8 березня, Нового року.

Не зраджує Світлана Іванівна своєму покликанню і нині, уже не працюючи, багато читає різноманітної літератури, перечитує класику, знає багато напам’ять віршів. Саме надзвичайна начитаність, високий інтелект дають змогу говорити про справжню інтелігентність і її високий культурний рівень.

Сьогодні відзначаючи по весняному сонячний ювілей, Світлана Іванівна, нехай Вас не полишає безмежна людяність, невичерпний оптимізм і наснага, і нових Вам сторінок у книзі життя!

Бібліотечна спільнота Запорізького краю пишається Вами та Вашими творчими здобутками. Ви є гідним прикладом до наслідування для нинішнього покоління бібліотекарів.

З вдячністю, колектив Приморської центральної публічної бібліотечної системи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Приморська міська бібліотека #ювілей #Світлана Ангеловська
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...