Європейцям не вистачає українських "заробітчан"

Європейцям не вистачає українських "заробітчан", Наталья Лякишева

На жаль, через двадцять дев'ять років незалежності , колись індустріальна та економічно потужна Україна, на сьогодні перетворилась на основнупостачальницю «заробітчан» добільш розвинутих країн Європи.

Карантин у країнах Європи, викликаний пандемією, заставив багатьох «заробітчан» терміново повернутися до України.

І як виявилось європейцям дуже не вистачає українських трударів. На відміну від самої України, денавіть без прибулих «заробітчан»кількість безробітних виросла за короткий період карантину в декілька раз.

Європейці безукраїнських сезонних робітників не можуть зібрати урожай. Велика кількість людей похилого віку, за якимидо карантину дивились приїжджі українці також залишились безналежного догляду.

Фінський уряд офіційно заявив, що без українців вони не зможуть зібрати врожай і вже готує спецрейси щоб доставити українців на свої поля.

Президент служби персоналупольських промисловців Кшиштоф Інглот в ефірі польського каналуTVP заявив нещодавно :"Ми хочемо перевезти перших 200 осіб з України на фабрики до Вроцлава".

Все більше польські та чеські підприємцізаявляють про організацію чартерних рейсів для працівників сільського господарства з України. Також вони зазначають що бажаючих працювати за кордоном на цей час буде набагато більше, ніж це було до карантинної економічної кризи.

зарбітчани чертерні рейси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
9 просмотров в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии