• Головна
  • З 1 травня буде відкрито Приморській міський ринок
11:00, 30 квітня 2020 р.

З 1 травня буде відкрито Приморській міський ринок

З 1 травня буде відкрито Приморській міський ринок

Останнім часом нам дуже не вистачає добрих новин . Але сьогодні редакція сайту 06137 може повідомити мешканцям Приморська одну хорошу інформацію.

Кабінет Міністрів України надав згоду на відкриття продуктових ринків .

У звязку з чим, вчора29.04, в Приморській міській раді проводилась нарада щодонадання дозволу на відкриття Приморського міського ринку.

Ринок буде відкрито з 1 травня цього року при умовідотримання всіх санітарних норм, згідно з критеріями розроблених Мінздравом та Мін економікою України.

На ринкуповинні бутивстановлені захисні барєри між продавцем та покупцем, всі присутні на ринку повинні носити захисні маски. Продовольчі лавки будуть знаходитися між собою на відповідній відстані , і покупцям також прийдеться дотримуватисяміж собоюбезпечну відстань.

На ринку буде в публічному доступідезінфікуючизасоби , а також проводитися скринінговий контроль та інше.

Контролювати дотримання санітарних норм призначеніуповноваженіпредставникиДержспоживслужби, Поліція та відповідна комісія від Приморської міської ради.

На жаль, дозвіл на торгівлю надано тільки на продовольчі товари. Але все попереду. З 11 травня Україна почне поетапно виходити з  карантину і всі підприємства отримають можливість працювати.

Будьте здорові та бережіть себе.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#відкриття ринку #Приморський ринок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Новости объединенных территориальных громад Запорожской области. Новости, политика, достижения, цели. Описание проблем, деятельности власти и жизни местных жителей.
live comments feed...