• Головна
  • Чому сьогодні не працює ринок в Приморську
11:40, 5 травня 2020 р.

Чому сьогодні не працює ринок в Приморську

Чому сьогодні не працює  ринок в Приморську

Згідно з розпорядженнямПриморського міського голови №102/3 від 30.04.2020 рокубуло надано дозвіл на роботупродовольчих ринків , але за умов дотриманнякарантиннихзаходів, приблизно таких:

«Всі присутні на ринку повинні бути в захисних масках або респіраторах, на вході до ринку проводиться температурний скринінг. Наявність антисептиків. Кількість покупців не повинна перевищуватиодин на 10 м.кв. Відстань між робочими місцями складати не менше 3 метрів, обов’язкова наявність захисного екрана між покупцем та продавцем. Кожної три години повинна проводитися дезінфекція торгових поверхонь. Наявність  водопровідного кранабіля торгуючих рибою та м’ясом.»

І хоча при дотриманні цих умов ринок міг почати свою роботу вже з 1 травня, але цього не відбулось.

Причина - зорганізуватися і пристосовуватися підприємцям під нові умови торгівліскладно.

По перше чисто психологічний фактор, по друге отримання дозволу займає деякий час  - підприємецьготує робоче місто, згідно зправилами торгівлі в умовах карантину, аДержспоживслужба перевіряє їх виконання. І тільки після цього надається дозвіл, який потрібно узгодити с Запорізькими чиновниками. На узгодження с Запоріжжям потрібно чекати ще два дні. А уторговців швидкопсувний товар, також за період карантинукошти нанепередбачувані випадкиу більшості витрачені .

Просьогоднішню ситуацію на ринку редакціясайту 06137 запитали у директора Приморського ринку Генова Олександра Георгійовича . Він запевнив, що на сьогодні чотири підприємці виконаливсі вимоги Держспоживслужби , ці дані направлені до Запоріжжяі якщо нічого не передбачуваного не трапиться, то через два дні на ринку відкриється чотири торгівельних пунктів. За ними потягнуться інші. Мрія приморців покупати харчі наміському ринку станедоступною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ринок в Приморську #директор ринку Генов Олександр Георгійович
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Новости объединенных территориальных громад Запорожской области. Новости, политика, достижения, цели. Описание проблем, деятельности власти и жизни местных жителей.
live comments feed...