• Головна
  • Приморські підприємці непродовольчих товарів отримали дозвіл на торгівлю
12:30, 13 травня 2020 р.

Приморські підприємці непродовольчих товарів отримали дозвіл на торгівлю

Приморські підприємці непродовольчих товарів отримали дозвіл на торгівлю

В цей понеділок, 11 травня, в Приморську  підприємці  непродовольчих товарів  зібрались біля  центрального  міського скверу , щоб обговорити заходи, які б сприяли тому щоб на центральному ринку Приморська дозволили торгувати не тільки продуктовими товарами, але й  непродовольчими товарами. 

Про цю подію 11 травня було опубліковано на сайті 06137 ссилка Приморські підприємці непродовольчих товарів хочуть відкрити свої крамниці

На слідуючий день, у вівторок 12 травня,  Запорізька обласна комісія ТЕБ надала дозвіл на відкриття ринків, що торгують непродовольчими товарами за умови дотримання всіх карантинних заходів.

Після чого, 13.05.2020  на сайті Приморської міської ради розпорядженням №110/3 від 13.05.2020 р. було надано дозвіл на  торгівлю непродовольчими товарами на центральному ринку Приморська.

Відсьогодні, підприємцям необхідно підготувати робочі місця, щоб вони відповідали вимогам Держспоживслужби. До торгівлі будуть допущені  ті робочі місця, які пройдуть перевірку у  комісії від Держспоживслужби та Приморської міської ради. Перевірки на дотримання правил карантину планується проводити кожного ранку до повного скасовування карантинних  заходів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#приморські підприємці #дозвіл на торгівлю непродовольчими товарами
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Новости объединенных территориальных громад Запорожской области. Новости, политика, достижения, цели. Описание проблем, деятельности власти и жизни местных жителей.
live comments feed...