• Головна
  • "Безпека та добротут" допомогає Приморській громаді
12:46, 21 травня 2020 р.

"Безпека та добротут" допомогає Приморській громаді

"Безпека та добротут" допомогає Приморській громаді

Громадська організація «Безпека та добробут», під керівництвом Олександра Панченко, була створена нещодавно, але  щодо доброчинних справ ГО, мешканці Приморської ОТГ, знають не тільки із засобів масової інформації.

Організація опікується проблемами КЗ «Преславська школа-інтернат». За період карантину з ініціативи "Безпека та добробут"  завдяки «КОШИКУ ДОПОМОГИ» малозабезпечені та багатодітні родини громади  отримали дуже потрібну гуманітарну допомогу. Члени організації висаджували дерева, допомогають нужденним. Вони  сповненні бажанням допомогати іншим.

Нещодавно, громадська організація  розпочала реалізацію проєкту «Забезпечення дезінфекційних заходів під час протидії COVID-19» в рамках конкурсу міні ініціатив, оголошеного Представництвом ООН в Україні для протидії розповсюдження та боротьби з наслідками коронавірусної інфекції. В цій ініціативі від громадської організації виступали Ірина Гузенко, Олег Гольмейстер та Віктор Бояршинов.

"Безпека та добротут" допомогає Приморській громаді , фото-1

В рамках проєкту було придбано чотири бензинові оприскувачі та допоміжні місткості, що дозволить працівникам комунального підприємства «Чисте місто Приморськ»  швидко, економічно та якісно дезінфікувати громадські місця, а також використовувати це обладнання для боротьби з карантинними рослинами та сезонної дезінсекції. Незабаром очікується постачання захисних костюмів, які необхідні для роботи з хімічними розчинами. Всього бюджет проєкту склав близько 85 тис. гривень.

"Безпека та добротут" допомогає Приморській громаді , фото-2

Як повідомив редакції сайту 06137  керівник громадської організації Олександр Панченко  у них ще багато планів та проєктів. Сьогодні був перший результат співробітництва ГО з Представництвом ООН в Україні, і цей процес продовжується.

Будемо чекати на нові проєкти та добрі справи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Безпека та Добробут #Співробітництво з ПРООН
Високі оцінки користувачів за Достоверность
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Спецтема
Новости объединенных территориальных громад Запорожской области. Новости, политика, достижения, цели. Описание проблем, деятельности власти и жизни местных жителей.
live comments feed...