• Головна
  • В неділю приморці прибирали центральний пляж
08:00, 2 червня 2020 р.

В неділю приморці прибирали центральний пляж

В неділю приморці прибирали центральний пляж

Прибирання Приморського центрального пляжу було проведено в неділю 31 травня.

В неділю приморці прибирали центральний пляж, фото-1

Проєкт реалізується громадською організацією «Екологія та соціальний захист Приморського районі» в рамках проєкту «Безпечне узбережжя Приморська» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів.

В неділю приморці прибирали центральний пляж, фото-2

Центральний пляж є одною з головних візитівок нашого міста, тому привести його в порядок це не тільки добропорядна акція, але й патріотична.

В неділю приморці прибирали центральний пляж, фото-3

Інформацію щодо прибирання пляжу, з запрошенням мешканців міста до участі, було опубліковано в місцевих засобах масової інформації та на сторінці в Facebook «Я люблю Приморськ». 

В неділю приморці прибирали центральний пляж, фото-4

Розв'язання логістичних питань з організації заходу взяв на себе громадський активіст та підприємець Олександр Закревський. За кошти, що були закладені в бюджеті проєкту, були придбані перчатки для роботи та мішки для сміття, оплачені транспортні витрати на вивіз побутового сміття та харчові продукти. Підприємці та волонтери також долучились та закупили краску і харчі.

В неділю приморці прибирали центральний пляж, фото-5

В суботу зранку пішов сильний дощ і захід прийшлось перенести на наступний день, – неділю 31 травня.

В неділю приморці прибирали центральний пляж, фото-6

О восьмій годині ранку кухарі Дмитрій Плаксін та Аркадій Шляховий розпочали кулінарне дійство. А біля десятої години приєднались волонтери.

В неділю приморці прибирали центральний пляж, фото-7

Багато людей прийшло з дітьми. Для останніх була організована розважальна програма: іграшки, батут, ігри на піску та подарунки.

В неділю приморці прибирали центральний пляж, фото-8

Хтось із волонтерів привіз звукові колонки, тому на пляжі лунала музика. Разом з дітьми прибирати пляж прийшло більше 60-ти людей.

В неділю приморці прибирали центральний пляж, фото-9

К дванадцятій годині смачний плов був готовий і всі організовано змогли насолодитися смакотою.

В неділю приморці прибирали центральний пляж, фото-10

І тут розпочався новий сюрприз – Сергій Портнов (баян) та Аліса Єльцова (скрипка) розпочали чудовий концерт; українські пісні що вони виконували підхопили та співали всі присутні.

В неділю приморці прибирали центральний пляж, фото-11

Після концерту робота продовжилась і тривала до 15-ї години. Було зібрано близько 5 м³ сміття та пофарбовані тіньові навіси, що знаходяться на пляжі. Перемогу у квесті на самий оригінальний вид сміття здобув Андрій Соловйов – він дістав стару риболовецьку сітку, в якій було заплутано безліч сміття, та Юлія Свідло, що знайшла тюбик крему від загару. До волонтерства на заході долучилася й міська голова Приморська Олена Божкова.

Свято вдалося. 

Прибирання відбувалось з дотриманням санітарних норм щодо запобігання коронавірусної інфекції. Люди працювали на відкритому просторі під сонцем та дотримувались безпечної дистанції, вдягали рукавички, їли з одноразового посуду, а також для всіх були доступні дезінфекційні та миючі засоби.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прибирання Приморського центрального пляжу
Високі оцінки користувачів за Достоверность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Новости объединенных территориальных громад Запорожской области. Новости, политика, достижения, цели. Описание проблем, деятельности власти и жизни местных жителей.
live comments feed...