• Главная
  • В неділю приморці прибирали центральний пляж
08:00, 2 июня 2020 г.

В неділю приморці прибирали центральний пляж

В неділю приморці прибирали центральний пляж

Прибирання Приморського центрального пляжу було проведено в неділю 31 травня.

В неділю приморці прибирали центральний пляж, фото-1

Проєкт реалізується громадською організацією «Екологія та соціальний захист Приморського районі» в рамках проєкту «Безпечне узбережжя Приморська» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів.

В неділю приморці прибирали центральний пляж, фото-2

Центральний пляж є одною з головних візитівок нашого міста, тому привести його в порядок це не тільки добропорядна акція, але й патріотична.

В неділю приморці прибирали центральний пляж, фото-3

Інформацію щодо прибирання пляжу, з запрошенням мешканців міста до участі, було опубліковано в місцевих засобах масової інформації та на сторінці в Facebook «Я люблю Приморськ». 

В неділю приморці прибирали центральний пляж, фото-4

Розв'язання логістичних питань з організації заходу взяв на себе громадський активіст та підприємець Олександр Закревський. За кошти, що були закладені в бюджеті проєкту, були придбані перчатки для роботи та мішки для сміття, оплачені транспортні витрати на вивіз побутового сміття та харчові продукти. Підприємці та волонтери також долучились та закупили краску і харчі.

В неділю приморці прибирали центральний пляж, фото-5

В суботу зранку пішов сильний дощ і захід прийшлось перенести на наступний день, – неділю 31 травня.

В неділю приморці прибирали центральний пляж, фото-6

О восьмій годині ранку кухарі Дмитрій Плаксін та Аркадій Шляховий розпочали кулінарне дійство. А біля десятої години приєднались волонтери.

В неділю приморці прибирали центральний пляж, фото-7

Багато людей прийшло з дітьми. Для останніх була організована розважальна програма: іграшки, батут, ігри на піску та подарунки.

В неділю приморці прибирали центральний пляж, фото-8

Хтось із волонтерів привіз звукові колонки, тому на пляжі лунала музика. Разом з дітьми прибирати пляж прийшло більше 60-ти людей.

В неділю приморці прибирали центральний пляж, фото-9

К дванадцятій годині смачний плов був готовий і всі організовано змогли насолодитися смакотою.

В неділю приморці прибирали центральний пляж, фото-10

І тут розпочався новий сюрприз – Сергій Портнов (баян) та Аліса Єльцова (скрипка) розпочали чудовий концерт; українські пісні що вони виконували підхопили та співали всі присутні.

В неділю приморці прибирали центральний пляж, фото-11

Після концерту робота продовжилась і тривала до 15-ї години. Було зібрано близько 5 м³ сміття та пофарбовані тіньові навіси, що знаходяться на пляжі. Перемогу у квесті на самий оригінальний вид сміття здобув Андрій Соловйов – він дістав стару риболовецьку сітку, в якій було заплутано безліч сміття, та Юлія Свідло, що знайшла тюбик крему від загару. До волонтерства на заході долучилася й міська голова Приморська Олена Божкова.

Свято вдалося. 

Прибирання відбувалось з дотриманням санітарних норм щодо запобігання коронавірусної інфекції. Люди працювали на відкритому просторі під сонцем та дотримувались безпечної дистанції, вдягали рукавички, їли з одноразового посуду, а також для всіх були доступні дезінфекційні та миючі засоби.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#прибирання Приморського центрального пляжу
11,5
Высокие оценки пользователей за Достоверность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Новости объединенных территориальных громад Запорожской области. Новости, политика, достижения, цели. Описание проблем, деятельности власти и жизни местных жителей.
live comments feed...