• Головна
  • В Приморську провели сесію міської ради
15:05, 30 червня 2020 р.

В Приморську провели сесію міської ради

В Приморську провели сесію міської ради

26 червня в великій залі Приморської райради проходила чергова сесія Приморської міської ради. 

В Приморську провели сесію міської ради, фото-1

В порядку денному тридцять три питання. В залі мінімальна кількість депутатів, для того щоб сесію признати легітимною.  Дев'ятнадцять питань депутати прийняли пакетом, тому що попередньо  розглядались на комісіях й позитивне рішення щодо їх прийняття не визивало суперечок. 

В Приморську провели сесію міської ради, фото-2

Перші питання щодо підвищення податку на нерухоме майно, встановлення єдиного,транспортного податків, туристичного збору  також були прийняті без довгих обговорень.

В Приморську провели сесію міської ради, фото-3

Гостра дискусія зав'язалась з питань перейменування  Преславської школи в гімназію імені академіка Державіна. Депутати зробили зауваження щодо недоопрацьованої процедури документального оформлення  цієї дії. Легковажне відношення до  переоформлення приведе до спірних юридичних колізій надалі. 

В Приморську провели сесію міської ради, фото-4

На сесії також вирішили тимчасово зупинити діяльність Вячеславської школи. Перейменування в гімназію другої міської школи, та приєднання дитячого садочку "Горобинка" в с.Преслав до Преславської школи. Визначились з обєктами приватизації у 2020 році. Також була надана згода на прийняття до комунальної власності Приморської міської ради  житлового фонду КСП «Надія-2008».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сесія Приморської ОТГ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Новости объединенных территориальных громад Запорожской области. Новости, политика, достижения, цели. Описание проблем, деятельности власти и жизни местных жителей.
live comments feed...