• Головна
  • В Приморську Запорізької області юні футболісти найкращі
16:00, 1 липня 2020 р.

В Приморську Запорізької області юні футболісти найкращі

Минулого тижня наступним заходом програми «Олімпійського літа» в Запорізькій  області був юнацький турнір з футболу у місті Приморськ. Захід відбувся за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

На стадіоні «Олімпієць» змагалися юнаки 2009-2010 років народження. Боротися за нагороди прибули команди з міст Енергодар, Пологи, Мелітополь, а також Приморського, Гуляйпільського та Веселівського районів.

Учасники змагань були розподілені на дві групи, а переможець та призери визначалися у фінальних двобоях. Після дводенної боротьби визначилися команди, які продовжили боротьбу за нагороди.

У матчі за бронзові медалі зустрілися представники міста Мелітополя. У напруженій боротьбі третє місце з рахунком 2-1 вибороли вихованці ФК «Ringroup», які перемогли мелітопольський «Аріс». У фіналі зустрілися неодноразові призери всеукраїнських та обласних змагань – команди Пологівської ДЮСШ та місцеві юнаки. Перемога (6-0) за командою ДЮСШ Приморськ, яка і посіла перше місце. Срібні нагороди – у юнаків з Пологівського району.

Кращі гравці турніру отримали призи від Централізованої бухгалтерії закладів та установ молоді, фізичної культури та спорту. Під час проведення заходу було дотримано всіх вимог та рекомендацій, які необхідні в період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби.

Інформація опублікована на сайті Запорізької обладміністрації Приморські футболісти

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію