• Головна
  • На курорті Запорізької області влада та громадскість разом вирішили законодавчу колізію
13:00, 7 липня 2020 р.

На курорті Запорізької області влада та громадскість разом вирішили законодавчу колізію

На курорті Запорізької області влада та громадскість разом вирішили законодавчу колізію

12 травня редакція сайту 06137 публікувала інформацію щодо законодавчої колізії, з причини якої місцеві рибалки не мають змоги вийти в море.

Проблема Приморських рибалок

Згідно з законодавством, рибалки мають право виходити в море тільки з зареєстрованих об'єктів базування плавзасобів.  Інакше за кожний вихід в море рибалка повинен виплатити штраф  180 грн.

 Зареєструвати обєкти базування на той час було неможливо. Бо це питання розглядаються Головною державною службою морського та річкового транспорту як стоянки для морського транспорту.

Згідно з законодавством при реєстрації стоянок потрібно виконати ряд технічних моментів, які для наших рибаків - любителів не під силу. Потрібно встановити 10-метрову вежу, під'їзд до стоянки пожежної та швидкої допомоги та багато іншого.

Пункт базування, це не стоянка для маломірних суден ( чим насправді є приморські пункти базування), але згідно з законодавством всі вимоги такі ж самі . До того ж,  щоб отримати реєстрацію необхідно мати дозвіл на відведення земельних ділянок. В рекреаційній зоні ( біля узбережжя Азовського моря) зробити це неможливо.

На курорті Запорізької області влада та громадскість разом вирішили законодавчу колізію, фото-1

В травні цього року рибалки виразили свій протест, щодо неможливості виходити в море рибалити. Тим більше, на той час в період карантину багато людей втратили роботу , а дрібні підприємці бізнес – тому можливість порибалити для багатьох  була єдиною можливістю покращити фінансові проблеми.

Боротьбу за розв'язання питання, яке на перший погляд було нерозв'язним очолив депутат Приморської міської ради, керівник Громадської організації «Приморські рибалки» Анатолій Скельничев. Велику допомогу в організаційних питаннях надав приморський активіст Олександр Закревський.

На курорті Запорізької області влада та громадскість разом вирішили законодавчу колізію, фото-2

До розв'язання цього питання були залучені всі можливі гілки влади від Народного депутата до Голови Запорізької обладміністрації.

На сьогодні перший з 19 об'єктів базування біля Пограничної застави зареєстровано. Рибалки що тримають плавзасоби на цій території мають право виходити в море. Такої ж участі чекають інші обєкти.

Те що відбулось в Приморську - гарний приклад злагодженої взаємодії, коли громадськість і влада об'єднуються і вирішують складні законодавчі колізії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#реєстрація обєктів базування #проблема вирішена
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...