• Головна
  • Проблема Приморських рибалок поки що не вирішена
17:25, 12 травня 2020 р.

Проблема Приморських рибалок поки що не вирішена

Проблема Приморських рибалок поки що не вирішена

Проблема реєстрації обєктів базування плавзасобіввиникає навесні кожного року. У зв'язку з цим, рибалки змушені платити штраф за кожен вихід в море по 180 грн.

В цьому році, цепроблемне питання знову виникло і прийняло особливо гострого характеру. Пекучості додала економічна криза - за два місяці карантинубагато приморців втратили роботу, фінансовізапаси вичерпані та можливістьвиходити в море для багатьох була би доброю альтернативою нагодувати свою сім’ю.

Епопея зреєстрацією об'єктів базування плавзасобів по Приморському району почалась у квітні 2020 року, бо хотіли встигнути до навігації, що офіційно розпочалась з 10 квітня . Алевсі дії були даремні, по Приморському району з 19 об'єктів базування офіційно зареєструвати не змогли жодного .

Проблема в законодавчій колізії. Об'єкти базуваннярозглядаються Головною державною службою морського та річкового транспорту якстоянки для морського транспорту. Згідно з законодавством при реєстрації стоянок потрібно виконати ряд технічних моментів, які для наших рибаків - любителів не під силу. Потрібно встановити 10-метрову вежу, під'їзд до стоянки пожежної та швидкої допомоги та багато іншого. Пункт базування, це не стоянка для маломірних суден ( чим насправді являються приморські пункти базування), але згідно з законодавствомвсі вимоги такі ж самі . До того ж,  щоб отриматиреєстрацію необхідно мати дозвіл на відведення земельних ділянок. В рекреаційній зоні ( біля узбережжя Азовського моря) зробити це неможливо.

Для того, щоб якось розв'язувати це питання, наприкінці квітня 30.04.2020 р. Громадська організація «Приморські рибалки» направила листа до Народного депутата від 81 округу Павла Мельника. Редакція сайту 06137 публікували цю інформацію 04.05.2020 ссилка Члени ГО "Приморські рибалки" відправили відкрите звернення до депутата ВР Павла Мельника

На зустрічі були представники районної та міської ради та нардеп Мельник.

Проблема Приморських рибалок поки що не вирішена, фото-1

Приморська влада вирішила, що звернеться до Запорізької обласної адміністрації, до Державної служби морського та річкового транспорту, для розробки подальших кроків з цього питання. 

За словами міської голови Олени Божкової,  якби реєстрація та дозвіл на використання  пунктів базування була перекладена на місцеві органи самоврядування, то це питання вирішилось би простіше.  В цьому році за ГО «Приморські рибалки» були закріплені території на узбережжі Азовського моря для догляду та благоустрію території.

Прикордонники вимушені штрафувати всіх рибалок. За цей рік складено вже 115 протоколів з цього приводу.

Між тим більшість приморських рибалок мають офіційний дозвіл на риболовлю, але  вимушені платити за кожний вихід в море 180 грн штрафу.

За словами керівника ГО «Приморські рибалки» Анатолія Скельничева, це питання не вирішіться найближчим часом, але треба щось робити, щоб на слідуючий рік таких проблем не було.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ГО "Приморські рибалки" #нардеп Павло Мельник
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Спецтема
Новости объединенных территориальных громад Запорожской области. Новости, политика, достижения, цели. Описание проблем, деятельности власти и жизни местных жителей.
live comments feed...