• Головна
  • В Приморську Запорізької області відбудеться фестиваль «Ми - українські - We are Ukrainian»
16:00, 8 липня 2020 р.

В Приморську Запорізької області відбудеться фестиваль «Ми - українські - We are Ukrainian»

В Приморську Запорізької області відбудеться фестиваль «Ми - українські - We are Ukrainian»

У вересні 2020 р. в м.Приморськ Запорізької області відбудеться Всеукраїнський фестиваль національних спільнот «Ми - українські - We are Ukrainian».

Про цю подію вчора проходило обговорення на зустрічі з головою Приморської міської ради Оленою Божковою, з директором Департаменту культури ЗОДА Мороко Влад, головою Асоціації національних меншин Запорізької області Науфаль Хамдани,  керівником Обласного болгарського товариства Василієм Митковим та фахівцями закладу культури Приморської ОТГ . Зустріч проходила в малому залі Приморської райради.

 Узгоджена попередня дата проведення фестивалю - 18 вересня,що співпадає з датою проведення Дня міста в Приморську, тому  в один день будуть святкувати 2 свята - День міста та Фестиваль "Ми українські".

Фестиваль проводиться з метою відродження, розвитку та духовного єднання і взаємозбагачення української національної культури та культур інших національностей, які проживають на території України; зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння; збереження зразків етнічної, фольклорної спадщини, як важливого елементу туристичного бізнесу, відродження та популяризація національних традицій і свят; підвищення ролі національної культури у формуванні світогляду та духовності підростаючого покоління; залучення широкої громадської та творчої інтелігенції, налагодження культурних зв’язків, творчої співпраці колективів з різних областей України.

Фестиваль планують провести в новому сучасному креативному форматі, також хочуть запросити когось із зірок української естради.

Інформація опублікована на сайті fasebook Науфаль Хамдами

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#фестиваль Ми українські
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Новости объединенных территориальных громад Запорожской области. Новости, политика, достижения, цели. Описание проблем, деятельности власти и жизни местных жителей.
Оголошення
live comments feed...