• Главная
  • Новоолексіївська громада Запорізької області бореться за свою самостійність
15:00, 20 июля 2020 г.

Новоолексіївська громада Запорізької області бореться за свою самостійність

Новоолексіївська громада Запорізької області  бореться за свою самостійність

На цьому тижні Верховна рада України затвердила проєкт  №3650 «Про утворення та ліквідацію районів». 

В результаті, Приморський район розділиться на дві громади Приморську й Коларівську, та увійде у межі Бердянського району. На сьогодні в Приморському районі створені дві громади Приморська та Новоолексіївська. В результаті реорганізації Новоолексіївська громада буде приєднана до Приморської ОТГ.

Прийняте ВР рішення територіального розподілу території не всі прийняли однозначно.

Голова та депутати Новоолексіївської громади не бажають «злиття» з Приморською ОТГ і борються за своє право бути самостійними .

Так,  в четвер 16.07.2020, на засіданні постійної комісії Запорізької обласної ради з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Сергій Дубовик, голова Новоолексіївської сільської громади, висказав свою думку, що він проти приєднання до Приморської ОТГ й зазначив, що за новими показниками, які були прораховані нещодавно, їх громада має розрахунковий  коефіцієнт  2,8, що є "наближеним до високого показника" спроможності громади, А отже, має право не приєднуватися до інших ОТГ.

У відповідь на заяву Сергія Дубовика  голова постійної комісії, депутат обласної ради Дмитро Майстро зазначив, що остаточні рішення щодо організації адміністративно територіального устрою території приймаються на рівні Верховної ради України, але комісію доводи голови громади переконали, і тому  від комісії було підготовлено та відправлено клопотання  до КМУ, Міністерства розвитку громад та профільного комітету Верховної Ради з пропозицією залишити Новоолексіївську сільську ОТГ самостійною .    

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Новоолексівська громада бореться
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Спецтема
Новости объединенных территориальных громад Запорожской области. Новости, политика, достижения, цели. Описание проблем, деятельности власти и жизни местных жителей.

Комментарии

Объявления
live comments feed...