![](https://s.06137.com.ua/section/logo/upload/pers/253/logo.png?20240727)
14:02, 24 липня 2020 р.
В Запорізькій області відбулась IV Стратегічна сесія Української Миротворчої школи
![В Запорізькій області відбулась IV Стратегічна сесія Української Ми... В Запорізькій області відбулась IV Стратегічна сесія Української Миротворчої школи](/dist-assets/images/cap.jpg)
17-19 липня у Приморську відбулась IV Стратегічна сесія Української Миротворчої школи.
Сесія УМШ була присвячена визначенню основних трендів, які впливають на ситуацію в нашій країні, прогнозуванню основних викликів та загроз у житті українців та плануванню нашої роботи у якості соціальних посередників у своїх громадах.
Основні акценти робилися на роботу з конфліктними ситуаціями на фоні пандемії , збройного конфлікту в Україні, децентралізації , виборів, політичної та економічної кризи в нашій країні. Це , якщо говорити про серйозні та важливі справи!
А ще була цікава і пізнавальна екскурсія містом Приморськ , знайомство з діяльністю дуже активної молоді цього міста. Милувалися зоряним небом та кометою NEOWISE на скіфському кургані , плескалися у морі та басейні .
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Спецтема
Спецтема
Новости объединенных территориальных громад Запорожской области. Новости, политика, достижения, цели. Описание проблем, деятельности власти и жизни местных жителей.
Останні новини
18:00
24 липня
Спецтема
live comments feed...