• Головна
  • У Приморську рятувальники навчали правильно поводитися на морі
11:00, 28 липня 2020 р.

У Приморську рятувальники навчали правильно поводитися на морі

У Приморську рятувальники навчали правильно поводитися на морі

Громадська організація «Екологія та соціальний захист Приморського району» продовжує імплементацію проєкту «Безпечне узбережжя Приморська», що реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів.

У Приморську рятувальники навчали правильно поводитися на морі, фото-1

В рамках проєкту, в кінці травня силами волонтерів проводилось прибирання Приморського центрального пляжу, були закуплені та встановлені нові дорожні знаки, а також «лежачі поліцейські» на перехресті вулиці Курортної та Морської. Коштом проєкту була закуплена розміточна машина, за допомогою якої КП «Чисте місто Приморськ» обновили пішохідні переходи міста.

У Приморську рятувальники навчали правильно поводитися на морі, фото-2

В рамках проєкту «Безпечне узбережжя Приморська», цієї неділі 26 липня, члени громадської організації провели цікавий захід – тренінг, присвячений правилам безпечного поводження на воді.

Місцем проведення тренінгу обрали кафе «Облако», що знаходиться на узбережжі Азовського моря. Вступне слово взяла голова ГО «Екологія та соціальний захист Приморського району» Наталія Лякішева, яка розповіла присутнім про проєкт «Безпечне узбережжя Приморська».

У Приморську рятувальники навчали правильно поводитися на морі, фото-3

Представники Приморської аварійно-пошукової групи ДСНС розказали та показали правила поведінки на воді, а також що треба робити в надзвичайних ситуаціях.

У Приморську рятувальники навчали правильно поводитися на морі, фото-4

Присутні з великою цікавістю слухали рятувальників через актуальність теми тренінгу. Адже напередодні, 25 липня, на центральному пляжі, чоловік на підпитку зайшов у воду і втратив свідомість. Його вдалося врятувати завдяки пильності оточуючих людей на пляжі та професійним діям рятувальників. Взагалі, тільки за липень з причини недотримання правил безпеки на воді в Україні загинуло 180 осіб, з них 70 діти, а за останню суботу і неділю на воді потонуло три особи. Тому проведення заходів, на яких навчатимуть поводженню на воді, дуже потрібні в нашій країні.

У Приморську рятувальники навчали правильно поводитися на морі, фото-5

На тренінг прийшли місцеві активісти та волонтери літнього табору «БУР», всього на заході зібралося близько п'ятдесяти осіб. При проведенні тренінгу було дотримано всіх карантинних заходів.

У Приморську рятувальники навчали правильно поводитися на морі, фото-6

Після тренувань учасники розташувались на узбережжі щоб позагоряти, покупатися в морі й почати впроваджувати отримані знання на практиці.

Для довідки: Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ГО Екологія та соціальний захист Примлорського району #проєкт Безпечне узбережжя Приморська
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Новости объединенных территориальных громад Запорожской области. Новости, политика, достижения, цели. Описание проблем, деятельности власти и жизни местных жителей.
Останні новини
Оголошення
live comments feed...