• Головна
  • В Приморську до Дня протидії торгівлі людьми провели широку інформаційно-роз'яснювальну компанію.
14:09, 31 липня 2020 р.

В Приморську до Дня протидії торгівлі людьми провели широку інформаційно-роз'яснювальну компанію.

В Приморську до Дня протидії торгівлі людьми провели широку інформаційно-роз'яснювальну компанію.

30 липня у світі відзначали Всесвітній день протидії торгівлі людьми.

На жаль в наш час і в нашій країні ця проблема дуже актуальна.

Економічна криза та занепад змушують українців відправлятися в мандри на заробітки. Якщо раніше під сексуальним рабством малось на увазі здебільшого сексуальне рабство то сьогодні воно увібрало в себе широкий спектр форм: від трудової експлуатації до використання в порнобізнесі, примусову працю або примусове надання послуг, рабство або звичаї подібні до рабства, підневільний стан, залучення в боргову кабалу, вилучення органів, проведення дослідів над людиною без її згоди, усиновлення (удочеріння) з метою наживи, примусову вагітність, втягнення у злочинну діяльність, використання у збройних конфліктах тощо. За період незалежності України офіційно від продажу людей у рабство постраждало близько 230 тисяч українців.

В Приморську до цього дня інформаційно- розяснювальну роботу проводили в Приморський РЦЗ й управління соціального захисту Приморської ОТГ.

В Приморському центрі зайнятості  проводили 29 липня  інформаційно роз'яснювальну роботу серед громадян, що займаються пошуком роботи.

А 30 липня фахівці із соціальної роботи відділу по роботі сім’ї, дітей та молоді Управління соцзахисту провели інформаційно-просвітницьку кампанію в на базі Prostir HUB  в центральній бібліотеці м.Приморська та у селах громади: Преслав, Вячеславка та Маринівка.

Торгівля людьми переслідується законом і за ці дії передбачено кримінальна відповідальність на термін від трьох до дванадцяти років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#протидія торгівлі людьми
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...