• Головна
  • "Агенти доступності " моніторили курорт Запорізької області на доступність та наявність історичних пам'яток
15:00, 3 серпня 2020 р.

"Агенти доступності " моніторили курорт Запорізької області на доступність та наявність історичних пам'яток

"Агенти доступності " моніторили курорт Запорізької області на доступність та наявність історичних пам'яток

29.07.2020р. у м. Приморськ побували «Агенти доступності»  члени Мелітопольського міського товариства інвалідів Запорізького обласного об'єднання союзу організацій інвалідів України, керівник Альбіна Демідова.

У рамках проєкту створення «Інтерактивної інклюзивної туристичної мапи Приазовського регіону» #UNRPP #UNDP Ukraine / ПРООН в Україні "агенти"  знайомилися з історичними пам'ятками Приморська, а також  моніторили  доступність до державних установ людей з інвалідністю.

"Агенти доступності " моніторили курорт Запорізької області на доступність та наявність історичних пам'яток, фото-1

Зустрів  «Агентів»  керівник ГО «Ксенія»  Геннадій Анічкін , який  провів екскурс містом.

Гості завітали до Міського голови Божкової Олени, на зустрічі обсудили шляхи подальшої співпраці Товариства інвалідів з місцевими громадськими організаціями . На останок, Олена Божкова, розповіла цікаві історичні та культурні факти про м. Приморськ .

"Агенти доступності " моніторили курорт Запорізької області на доступність та наявність історичних пам'яток, фото-2

А керівник  ГО «Екологія та соціальний захист Приморського району» Наталія Лякішева  показала гостям Приморський  Центральний пляж , де планується створення інклюзивних умов для відпочинку і купання в морі людям з інвалідністю на візочках. Члени товариства інвалідів спробували на міцність візок для людей з інвалідністю для того, щоб можливо було без перешкод купатися у морі! 

"Агенти доступності " моніторили курорт Запорізької області на доступність та наявність історичних пам'яток, фото-3

Також провели аудит доступності:Приморської міської Ради; Будинку культури; Поліцейського відділку; Центрального пляжу; Лікарні; Живоносне джерело.

У вищезазначених громадських об’єктах, було проведено моніторинг з доступності історичних, туристичних громадських закладів/об’єктів та подальшого занесення їх до інтерактивної інклюзивної туристичної мапи Приазовського регіону.

"Агенти доступності " моніторили курорт Запорізької області на доступність та наявність історичних пам'яток, фото-4

Отримані дані будуть передані для внесення їх до  проєктної рекомендації щодо ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд» архітектору ПП «Мертель» 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#інклюзія в Приморську
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Новости объединенных территориальных громад Запорожской области. Новости, политика, достижения, цели. Описание проблем, деятельности власти и жизни местных жителей.
live comments feed...