• Главная
  • На курорті Запорізької області турбуються щодо доступності до публічних місць людям з інвалідністю
16:09, 4 августа 2020 г.

На курорті Запорізької області турбуються щодо доступності до публічних місць людям з інвалідністю

На курорті Запорізької області  турбуються щодо доступності до публічних місць людям з інвалідністю

Сьогодні  в Запорізькій обладміністрації під головуванням керівниці апарату облдержадміністрації Зінаїди Бойко відбулась онлайн-засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

 У засіданні взяли участь голови міст обласного значення, районних державних адміністрацій, члени комітету доступності, представники громадських організацій.

У зв’язку з наближаючимися виборами до місцевих рад, керівництво Запорізької області стурбоване тим, щоб люди з інвалідністю мали вільний доступ до виборчих дільниць.

Згідно з даними Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації по Запорізькій області на цих виборах буде працювати 1119 дільниць, з них в містах районного значення 563 дільниці, з них 154 малодоступні для візочників. Серед міст районного значення найкращі умови  доступу до виборчих дільниць в м. Токмак.  

 Дільниці Приморської ОТГ попали до розряду доступних для людей з інвалідністю.

 В Приморську останнім часом багато уваги наділяють людям з інвалідністю.

Так нещодавно проводився моніторинг щодо доступності людей з інвалідністю до державних установ міста.

 А на Приморському центральному міському пляжі в серпні за грантові кошти ПРООН через громадську організацію «Екологія та соціальний захист Приморського району» буде облаштована територія для інклюзивного відпочинку людей з інвалідністю.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#доступність до виборчих дільниць
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Новости объединенных территориальных громад Запорожской области. Новости, политика, достижения, цели. Описание проблем, деятельности власти и жизни местных жителей.
Объявления
live comments feed...