• Главная
  • Краєзнавчо-дослідницька робота "Юних краєзнавців" отримала високу відзнаку
16:05, 25 сентября 2020 г.

Краєзнавчо-дослідницька робота "Юних краєзнавців" отримала високу відзнаку

Краєзнавчо-дослідницька робота "Юних краєзнавців" отримала високу відзнаку

Торік, учні 9-Б класу КЗ «Загальноосвітня школа № 2 І – ІІІ ступенів м. Приморськ" , вихованці краєзнавчого гуртка « Юні краєзнавці» брали участь в обласній туристсько-краєзнавчій експедиції «Визначні дерева Запорізького краю».

Гуртківці провели краєзнавчо-дослідницьку роботу на тему: " Дуб В.М. Фоміна - унікальна пам'ятка природи моєї малої Батьківщини". 

Краєзнавчо-дослідницька робота "Юних краєзнавців" отримала високу відзнаку, фото-1

За результатами конкурсу робота вихованців зайняла І місце у номінації «Меморіальне дерево моєї малої Батьківщини». Навесні планувалось урочисте нагородження переможців. Але у зв'язку з веденням карантину юні краєзнавці так і не отримали своєї нагороди.

Краєзнавчо-дослідницька робота "Юних краєзнавців" отримала високу відзнаку, фото-2

І тільки на цьому тижні грамота від Департаменту освіти Запорізької державної  обласної адміністрації була отримана членами гуртка.

Краєзнавчо-дослідницька робота "Юних краєзнавців" отримала високу відзнаку, фото-3

За ці пів  року багато чого змінилось, більшість членів гуртка покинули школу, а сама школа змінила свій статус , ставши гімназією. 

Отримана грамота від Департаменту освіти надихає нових гуртківців займатися науково-дослідницькою роботою та отримувати достойні відзнаки.

Хочеться подякувати за завзятість та істинну любов до своєї справи керівника гуртка, вчителя історії Олександра Дмитренка та дітей що провели цікаві дослідження.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Юні краєзнавці #Дуб Фоміна #краєзнавчо - дослідницьки роботи
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Новости объединенных территориальных громад Запорожской области. Новости, политика, достижения, цели. Описание проблем, деятельности власти и жизни местных жителей.
Объявления
live comments feed...