• Главная
  • Краєзнавчо-дослідницька робота "Юних краєзнавців" отримала високу відзнаку
16:05, 25 сентября 2020 г.

Краєзнавчо-дослідницька робота "Юних краєзнавців" отримала високу відзнаку

Краєзнавчо-дослідницька робота "Юних краєзнавців" отримала високу відзнаку

Торік, учні 9-Б класу КЗ «Загальноосвітня школа № 2 І – ІІІ ступенів м. Приморськ" , вихованці краєзнавчого гуртка « Юні краєзнавці» брали участь в обласній туристсько-краєзнавчій експедиції «Визначні дерева Запорізького краю».

Гуртківці провели краєзнавчо-дослідницьку роботу на тему: " Дуб В.М. Фоміна - унікальна пам'ятка природи моєї малої Батьківщини". 

Краєзнавчо-дослідницька робота "Юних краєзнавців" отримала високу відзнаку, фото-1

За результатами конкурсу робота вихованців зайняла І місце у номінації «Меморіальне дерево моєї малої Батьківщини». Навесні планувалось урочисте нагородження переможців. Але у зв'язку з веденням карантину юні краєзнавці так і не отримали своєї нагороди.

Краєзнавчо-дослідницька робота "Юних краєзнавців" отримала високу відзнаку, фото-2

І тільки на цьому тижні грамота від Департаменту освіти Запорізької державної  обласної адміністрації була отримана членами гуртка.

Краєзнавчо-дослідницька робота "Юних краєзнавців" отримала високу відзнаку, фото-3

За ці пів  року багато чого змінилось, більшість членів гуртка покинули школу, а сама школа змінила свій статус , ставши гімназією. 

Отримана грамота від Департаменту освіти надихає нових гуртківців займатися науково-дослідницькою роботою та отримувати достойні відзнаки.

Хочеться подякувати за завзятість та істинну любов до своєї справи керівника гуртка, вчителя історії Олександра Дмитренка та дітей що провели цікаві дослідження.

#Юні краєзнавці #Дуб Фоміна #краєзнавчо - дослідницьки роботи
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...