![](https://s.06137.com.ua/section/logo/upload/pers/253/logo.png?20240727)
14:06, 12 жовтня 2020 р.
Приморські волонтери запрошують всіх небайдужих залучитися до акції "Твори добро Приморськ"
![Приморські волонтери запрошують всіх небайдужих залучитися до акції... Приморські волонтери запрошують всіх небайдужих залучитися до акції "Твори добро Приморськ"](/dist-assets/images/cap.jpg)
Нещодавно, в Луганській області, відбувались сильні пожежі. В результаті вогнем було охоплено близько тридцяти тисяч гектарів лісу, згоріло 300 будинків, через сильний вогонь гинули та пропадали без вісті люди.
Міжнародні та українські благодійні й волонтерські організації відгукнулись на чужу біду, почали збирати та передавати гуманітарну допомогу постраждалим.
Приморські волонтери також не залишились в стороні та розпочали збір гуманітарної допомоги постраждалим внаслідок пожежі в Луганській області. Гуманітарна акція має назву «Твори добро Приморськ», її планують проводити до 20 жовтня.
Допомогу збирають на території Приморської гімназії №2.
Координатори акції - керівник волонтерської групи «Азов-Надія» Наталія Кривобок тел. 099-719-06-78, керівник волонтерської групи «Єгер» Аркадій Арабаджи тел. 095-065-72-30, член громадської організації «Нове життя» Любов Вертепа тел. 099-967-45-40.
Ініціативна група волонтерів звертається до всіх небайдужих мешканців Приморської громади надати допомогу постраждалим в наслідок пожеж в Луганській області. Потерпілі будуть раді допомозі в будь-якому вигляді – коштами, теплими речами, посудом, ліками, дитячими памперсами.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Спецтема
Спецтема
Новости объединенных территориальных громад Запорожской области. Новости, политика, достижения, цели. Описание проблем, деятельности власти и жизни местных жителей.
Останні новини
18:00
24 липня
Спецтема
live comments feed...