![](https://s.06137.com.ua/section/logo/upload/pers/253/logo.png?20240727)
17:00, 4 листопада 2020 р.
В Приморській громаді навчаються першої до лікарняної допомоги
![В Приморській громаді навчаються першої до лікарняної допомоги В Приморській громаді навчаються першої до лікарняної допомоги](/dist-assets/images/cap.jpg)
Вчора, з ініціативи Громадської організації «Безпека та добробут» була проведена чергова акція
Приморського представництва Товариства Червоного Хреста України з навчання мешканців нашої громади з надання першої до лікарняної допомоги.
До учнів Приморської міської школи №1 завітала інструктор та керівник Бердянського відділення Червоного Хреста України Інна Тихомирова. Вона провела тренінг за тригодинною програмою щодо надання першої до лікарняної допомоги. Захід відбувся у затишній "Ресурсній кімнаті" школи. Учні залишилися отримали такі потрібні в екстремальних випадках знання, залишились задоволеними з позитивними відчуттями. Проведення таких тренінгів планується і в інших учбових закладах Приморської ОТГ.
А для бажаючих мешканців Приморська тренінг щодо надання першої до лікарняної допомоги від Товариства Червоного Хреста України проведуть 07.11.2020р. о 14-00 в приміщенні МЦ «Портал», члени громадської організації запрошують всіх бажаючих відвідати цікавий та змістовний тренінг.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Спецтема
Спецтема
Новости объединенных территориальных громад Запорожской области. Новости, политика, достижения, цели. Описание проблем, деятельности власти и жизни местных жителей.
Останні новини
18:00
24 липня
Спецтема
live comments feed...