• Главная
  • В Приморській громаді навчаються першої до лікарняної допомоги
17:00, 4 ноября 2020 г.

В Приморській громаді навчаються першої до лікарняної допомоги

В Приморській громаді навчаються  першої до лікарняної допомоги

Вчора, з ініціативи Громадської організації «Безпека та добробут» була проведена чергова акція

Приморського представництва Товариства Червоного Хреста України з навчання мешканців нашої громади з надання першої до лікарняної допомоги.

До учнів Приморської міської школи №1 завітала інструктор та керівник Бердянського відділення Червоного Хреста України Інна Тихомирова. Вона провела тренінг за тригодинною програмою щодо надання першої до лікарняної допомоги. Захід відбувся у затишній "Ресурсній кімнаті" школи. Учні залишилися отримали такі потрібні в екстремальних випадках знання, залишились задоволеними з позитивними відчуттями. Проведення таких тренінгів планується і в інших учбових закладах Приморської ОТГ.

А для бажаючих мешканців Приморська  тренінг щодо надання першої до лікарняної  допомоги від Товариства Червоного Хреста України проведуть 07.11.2020р. о 14-00 в приміщенні МЦ «Портал», члени громадської організації запрошують всіх бажаючих відвідати цікавий та змістовний тренінг.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#тренінги #Го "Безпека та добробут" #Товариство червоного хреста #надання допомоги
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Спецтема
Новости объединенных территориальных громад Запорожской области. Новости, политика, достижения, цели. Описание проблем, деятельности власти и жизни местных жителей.
live comments feed...