• Головна
  • В с.Преслав на посаду старости претендує троє
14:02, 4 грудня 2020 р.

В с.Преслав на посаду старости претендує троє

В с.Преслав на посаду старости претендує троє

Нещодавно на сайті www.06137.com.ua публікувалась інформація щодо формування старостинських округів та процес призначення старостів в населених пунктах Приморської ОТГ. Нагадаємо, на сьогодні в громаді вже призначено четверо старостів

1.     Славов Микола Вікторович –  староста сіл Мануйлівка, Петрівка та Калинівка

2.      Попова Нонна  Євгенівна -  с. Інзівка

3.      Пейчев Іван Іванович – староста сіл  Вячеславки та Маринівки

4.      Сидоренко Дмитро Сергійович – староста сіл Новоолексіївка та Лозуватка

В інших регіонах процес вибору почесної посади староста триває . В деяких населених пунктах на місто старости претендує декілька кандидатів. Так в с. Преслав за посаду старости конкурують три особи Тетяна Гогунська – староста попередньої каденції, молоді особи Ульяна Ардельянова та Вікторія Григорова. Серед мешканців села щодо кандидатур думки розійшлися. Прихильники Тетяни Гогунської написали звернення до міського голови та зібрали підписи на її користь. Для того, щоб прийняти правильне рішення 2 грудня до с. Преслав приїхали представники Приморської міської ради, щоб зустрітися з місцевими підприємцями та громадськістю і розв'язувати це питання. Висновки що були зроблені при зустрічі вплинуть на остаточне рішення голови Приморської громади щодо призначення.

Інформує pro.primorsk.biz

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вибор старости #с. Преслав #староста в Преславі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Новости объединенных территориальных громад Запорожской области. Новости, политика, достижения, цели. Описание проблем, деятельности власти и жизни местных жителей.
live comments feed...