В Приморську напередодні новорічних свят провели рейди з легалізації заробітної плати

В Приморську напередодні новорічних свят провели рейди з легалізації заробітної плати

23 грудня 2020 року було здійснено черговий вихід по м.Приморськ робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення на території Приморської територіальної громади за участю представників Приморської міської ради Запорізької області, Управління соціального захисту населення Приморської міської ради, Приморської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості, Приморського відділу Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області,  Приморського відділення поліції Бердянського ВП ГУНП в Запорізькій області.

В результаті обстежено  7 суб’єктів господарської діяльності, з якими було проведено інформаційно роз'яснювальну роботу щодо порядку оформлення працівника на роботу, правомірність та строки заключення трудового договору та договору цивільно - правового характеру.

Всього протягом поточного року проведено  9 рейдів в ході яких обстежено   101 суб’єктів господарської діяльності, які здійснюють свою діяльність на території Приморської територіальної громади.

 За результатами моніторингу було укладено (оформлено) трудові договори з 32 працівниками.

Управління соціального захисту населення наголошує: карантин – не дає права роботодавцям порушувати вимоги трудового законодавства.

 Зокрема, закликаємо роботодавців забезпечити дотримання вимог законодавства в частині оформлення трудових відносин, оплати праці, безпеки та гігієни праці.

легалізація заробітної плати робоча група рейди робочої групи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
47 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии