• Головна
  • В Приморській міській раді вважають правомочним не допускати журналістів на засідання комісій
13:03, 17 лютого 2021 р.

В Приморській міській раді вважають правомочним не допускати журналістів на засідання комісій

В Приморській міській раді вважають правомочним не допускати журналістів на засідання комісій

4 лютого на сайті www.06137.com.ua публікувалась інформація про те як депутати Приморської міської ради заборонили журналістам телекомпанії «ЮГ» бути присутніми на засіданні комісії.

Вчора,  16 лютого на сторінці "Я люблю Приморськ" депутат Приморської міської ради Олександр Закревський озвучив нову інформацію, щодо намірів Приморської міської ради не впускати журналістів на чергове засідання комісії , що призначене на 18 лютого де будуть розглядати кандидатів на посаду директора Приморського районного краєзнавчого музею.

В Приморській міській раді вважають правомочним не допускати журналістів на засідання комісій, фото-1

Це питання визиває резонанс в суспільстві й тому зрозуміле бажання преси мати найбільш повну інформацію щодо процесу вибору кандидатів.

На запитання редакції 06137 в Приморській міській раді пояснили, що згідно з Порядком проведення конкурсного відбору , затвердженого рішенням Приморської міської ради №12 від 28.08.2020 року перше засідання конкурсної комісії проводиться в закритому режимі без сторонніх та преси. Члени комісії розглядають кандидатури та вирішують чи відповідають їх кандидатури вимогам зазначеним в порядку. На другому засіданні комісії ті кандидати що були допущені до конкурсу будуть проводити презентацію щодо своєї майбутньої діяльності на посаді директора. Друге засідання буде проводитися публічно в присутності преси та всіх бажаючих.

В редакції 06137 перечитали Порядок проведення конкурсного відбору , де в п. 6.1 зазначено, що конкурсний відбір проводиться публічно, а в п. 6.6 де згадується перше засідання, не має уточнень щодо його закритості.

В Приморській міській раді вважають правомочним не допускати журналістів на засідання комісій, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#06137 #Приморська міська ражда #засідання комімсії #вибори директора музею
Високі оцінки користувачів за Полезность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Новости объединенных территориальных громад Запорожской области. Новости, политика, достижения, цели. Описание проблем, деятельности власти и жизни местных жителей.
live comments feed...