• Головна
  • Будні , проблеми і подарунки для Приморських пожежників
16:07, 19 лютого 2021 р.

Будні , проблеми і подарунки для Приморських пожежників

Будні , проблеми і подарунки для Приморських пожежників

18 лютого, в Приморську по вул. Шевченко відбулась пожежа приватної оселі. Ймовірна причина згоряння – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей, а саме печі на твердопаливі для обігріву будинку. Депутат Приморської міської ради Олександр Закревський приїхав до родини, що потерпіла через пожежу, щоб дізнатися чи потрібна якась допомога. Люди дійсно потребують матеріальної допомоги, через пожежу вигоріли речі та майно. При розмові з депутатом Погорільці поскаржились, що пожежники приїхали с запізненням.

Будні , проблеми і подарунки для Приморських пожежників, фото-1

Для того, щоб виявити причину запізнення, депутат Приморської міської ради та журналіст сайту 06137 поїхали до Приморської 22 Державної пожежно-рятувальної частини.

Будні , проблеми і подарунки для Приморських пожежників, фото-2

Рятувальники познайомили гостей з  системою оповіщення. Так, виявляється, що з моменту отримання повідомлення про пожежу, упродовж однієї хвилини пожежники споряджаються і виїжджають на виклик. Весь процес отримання інформації про пожежу, час виїзду пожежної бригади реєструється , записується та контролюється.  

Будні , проблеми і подарунки для Приморських пожежників, фото-3

При пожежі що відбулась вчора на вулиці Шевченко во згоряння відбулося у відсутності хазяїв. Поки сусіди побачили пожежу, поки розібрались що й до чого. Тому й пожежників викликали запізно. А пожежна бригада була на місці впродовж 10 хвилин від моменту отримання інформації про пожежу.

Найближчим часом  22 Державна пожежно-рятувальна частина очікують повну автоматизацію контролю за переміщенням і діями виїзних бригад. Пожежні автомобілі будуть оснащені GPS-навігаторами та відео фіксацією всіх дій.

А вчора  18 лютого 22 Приморська Державно рятувальна частина отримали хороший  подарунок від Бердянської пожежної частини. Бердянці подарували приморцям Пожарну машину з бочкою що вміщає  4,4 куба води. До цього в розпорядженні Приморської пожарної частини було дві пожарні машини ємкістю по 2 куби води. Така велика машина з сучасним обладнанням значно покращить якість роботи пожежної бригади.

Будні , проблеми і подарунки для Приморських пожежників, фото-4

Приємно, що бійці 22 Державної рятувальної частини завжди відкриті та готові до діалогу. Але як і всюди  в організації є свої в основному фінансові проблеми, бо як і інші бюджетні організації пожежна частина отримують з державного бюджету субвенцію тільки на заробітну плату. А кошти на бензин, комунальні послуги та обслуговування автотранспорту повинні виділятися з місцевого бюджету Приморської громади. А з цим на сьогодні важкувато.

Але не дивлячись на економічну кризу, збільшення кількості пожеж, коронавірус та інші негаразди бійці 22 Приморської Державної пожежно-рятувальної частини завжди готові прийти на порятунок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#06137 #Приморські пожежники #подарунки #проблеми
Високі оцінки користувачів за Достоверность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Новости объединенных территориальных громад Запорожской области. Новости, политика, достижения, цели. Описание проблем, деятельности власти и жизни местных жителей.
live comments feed...