Ефективний засіб самооборони, за допомогою якого можна знешкодити агресора, і при цьому не завдати його здоров'ю суттєвої шкоди – застосувати електрошокер Оскільки небезпека може підстерігати нас у найнесподіваніший момент, мати при собі такий пристрій – раціональний вибір.

У першу чергу, це стосується диких собак, яких повно на вулицях будь-якого міста. Також є агресивні люди, які намагаються донести до співрозмовника особисту точку зору за допомогою сили, а час та можливість викликати поліцію є не завжди.

Шокер потрібно використовувати в ситуації, в якій у вас немає можливості втекти або уникнути конфлікту (нападу) будь-яким іншим способом. Якщо ви розумієте, що вашому життю чи здоров'ю загрожує небезпека, і приїзду правоохоронних органів ви дочекатися не встигнете, можна застосувати електрошокер Оса 928.

«Плюси» та «мінуси» використання електрошокера

Застосування електрошокера вимагає від людини у певний момент зібраності, оскільки паніка у небезпечній ситуації – поганий помічник. Не треба боятися завдати супернику смертельної шкоди: такого не станеться, але він буде збентежений та не зможе причинити вам нічого поганого.

У використання пристрою є ряд істотних переваг:

  • можливість миттєво дезорієнтувати супротивника, не завдаючи йому серйозної шкоди;
  • можливість застосовувати пристрій не лише на свіжому повітрі, а й у приміщенні;
  • використання не потребує спеціальних навичок.

Параметри пристроїв зазвичай невеликі, тому шокер можна носити із собою у кармані, рюкзаку або сумочці.

Електрошокери: особливості використання

Є у використанні шокерів і деякі «мінуси»: у першу чергу, це необхідність близького контакту з агресором – чи то людина, чи дика тварина. Собаки, проте, здебільшого тікають, щойно чують гучний звук шокера.

Також втрачається ефективність застосування шокера взимку, оскільки не всі пристрої мають потужність для подолання «бар'єру» з одягу.

В інтернет-магазині «Paralizator» ви зможете обрати собі «ідеальний» електрошокер серед багатьох моделей. Вам буде забезпечено швидку доставку 100% оригінального товару, вартість якого приємно здивує.