Хоча б раз в житті напевно кожна пара використовувала еротичні костюми для сексу, щоб урізноманітнити своє сексуальне життя та додати до нього вогнику. Водночас є пари, що практикують такий вид задоволення на регулярній основі. В будь-якому випадку сьогодні є така велика кількість варіантів еротичного одягу, що обрати свої ідеальні еротичні костюми для сексу може кожна пара, незалежно від свого досвіду в рольових іграх та вподобань.

 

Вчені провели актуальні дослідження на цю тему і виявили, що еротичні костюми підвищують сексуальний потяг і лібідо, як чоловіків, так і жінок. Тобто це чудовий спосіб покращити якість ваших інтимних стосунків або й взагалі перевести їх на інший рівень.

Найпопулярнішими образами для жіночих сексуальних костюмів є відображення популярних жіночих професій: медсестра, вчителька, секретарка. На другому місці дикі та свійські тварини, чиї образи знаходять своє вираження у мінімалістичних костюмах зі стилізованими тваринними принтами та оригінальними аксесуарами як маски, хвостики тощо. Всі ці та багато інших варіантів здатні урізноманітнити ваше проведення часу наодинці з партнером, і як стверджують сімейні психологи та сексологи,  можуть покращити ваші стосунки і навіть врятувати шлюб, тож задумайтесь. 

Всупереч поширеним переконанням про те, що костюми для рольових ігор створені виключно для жінок, пропонуємо вашій увазі також чоловічі еротичні костюми. Спокусливі мінімалістичні вбрання, що не залишать байдужими представниць прекрасної статі, найчастіше обирають для створення образів популярних супергероїв або представників маскулінних професій, як дроворуб, сантехнік чи суворий поліцейський. Не менш популярними є герої відеоігор або надзвичайно сексуальні костюми тварин - різноманіття попиту породжує широкий асортиментний ряд пропозиції, щоб кожен і кожна могли знайти саме те, що подобається. 

Купити костюм для рольових ігор завжди чудова ідея, незалежно від того, хочете ви зробити святковий сюрприз партнеру (до речі, зберігайте собі ідею для еротичного подарунка) чи заздалегідь обговорили плани на вихідні. Всі костюми та аксесуари розроблені з урахуванням анатомічних особливостей, тож можете не перейматись щодо можливого дискомфорту - його не буде. Продукція, представлена в магазині, лише найвищої якості та має всі необхідні сертифікати.