Напевне, неможливо знайти людину, яка б не знала, як багато книжок видавництва «Ранок» стали улюбленими книжками дітлахів по всій Україні і далеко за її межами. Саме це видавництво відрізняється професіоналізмом та креативним підходом до друкарської справи. На сайті видавництва можна придбати книги Приморськ, Дніпро, Одеса, Київ, Павлоград та будь-які інші  міста України з доставкою швидко та вигідно. В магазині регулярно оновлюється асортимент літератури, завжди багато акцій та цікавих знижок, які дозволять купувати книжки та робочі зошити ще вигідніше. Кожен бажаючий може проконсультуватися з фахівцем магазину з приводу тієї чи іншої книжки, дізнатися більше про надходження та інші пропозиції.

Зараз на сайті магазину Ви можете на власний розсуд підібрати для дитини 8-12 років підходящу літературу, яка стане не просто ще одним примірником на поличці, а дійсно дозволить насолоджуватися розповіддю з ілюстраціями та отримувати приємні враження. Всім батькам відомо, як важко привчити дитину до читання та стимулювати її самостійне ознайомлення з книжкою - з виробами «Ранок» це можна зробити швидко та легко.

Чому книжки «Ранок» діти бажають читати самостійно?

Читати дітям книжки безумовно гарний варіант активності, який можна використовувати батькам у будь-якому віці, незалежно від побажань. Починати читати можна буквально з народження, розповідаючи малюкові цікаві історії про чудернацькі світи та краєвиди. Краще, якщо ці історії будуть підкріплені яскравими ілюстраціями, власне так і роблять фахівці «Ранок»,  створюючи власні вироби, такі як Єнотик Бо. Таку книжку буде легко прочитати малюкові, оскільки тут:

  • Великі яскраві ілюстрації.
  • Мінімум тексту.
  • Цікаве подання інформації.
  • Комфортний формат для тримання в ручках. 

З творами видавництва «Ранок» Вам більше не потрібно буде читати дітям книжки, оскільки вони із задоволенням будуть це робити самостійно, тільки но вивчивши літери. Крім художньої літератури на сайті Ви також можете придбати різноманітні робочі зошити та тренажери для покращення начинок письма та читання. Зробити це можна швидко, використовуючи каталог інтернет магазину. Художня література, робочі зошити та тренажери, а також канцелярське приладдя –все це Ви можете замовити з доставкою в будь-які міста України просто зараз.