Українська біржа криптовалюти сьогодні має попит не лише серед українців, а й в інших країнах. Це також затребувана серед новачків та досвідчених гравців платформа. Популярність торгових майданчиків пов'язана з їх широким функціоналом:

 • Купівля крипти та обмін з метою заробітку на різниці вартості.
 • Виведення цифрових монет у фіат.
 • Криптокредитування.
 • Пасивний заробіток на криптодепозитах, стейкінгу, фармінгу та ін.

Серед усієї різноманітності сервісів є також і біржі без верифікації. Але в такому випадку ви жертвуєте своєю безпекою, а також отримуєте обмежений набір опцій. Нижче представлені українські криптобіржі, які активно розвиваються та пропонують вигідні умови для роботи трейдерів та інвесторів.

WhiteBIT

Криптопроєкт з'явився на ринку в 2018 році, а активні користувачі підключилися зі 190 країн. Понад 4 мільйони людей обирають цю українську біржу. На платформі є підтримка гривні, що спрощує операції. Майданчик дозволяє проводити P2P-обмін, з пасивних способів заробітку є криптодепозит. Якщо курси криптовалюти відповідають вашій стратегії, ви зможете провести операції на біржі з мінімальними комісіями – 0,1%. WhiteBIT приділяє увагу також безпеці, наприклад, зберігає 96% активів на холодних гаманцях.

Доступні види торгівлі: спотова, маржинальна, ф'ючерсна. Скористатися криптобіржею легко як новачкам, так і професіоналам завдяки простому та зручному інтерфейсу. Для торгівлі ви можете використовувати мобільний додаток. Переваги української біржі криптовалют:

 • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.
 • Високий рівень безпеки.
 • Підтримка гривні.
 • Додаткові послуги.
 • Україномовна версія сайту.
 • Низькі комісії.
 • Швидка верифікація через портал Дія та ін.

KUNA

Заснована у 2014 році, українська криптобіржа здобула популярність на ринку і при цьому продовжує активно розвиватися. Серед плюсів платформи можна виділити зручність та сучасність, мінімалістичний та зрозумілий інтерфейс, можливість додавання токенів. Виведення фіату та крипти – це прозорий процес. Для поповнення балансу можна використовувати гривні.

У разі виникнення питань або проблем біржа криптовалют пропонує зв'язатися зі службою підтримки, яка працює цілодобово. Мобільний додаток доступний для Android та IOS. Пам'ятайте, що криптовалютні біржі не підходять для тривалого зберігання великих сум, і це правило також можна застосувати й до KUNA.

QMALL

Серед українських бірж криптовалют ця вважається досить молодою, оскільки вона вийшла на ринок лише в 2021 році. До переваг майданчика можна віднести низькі комісії за введення коштів, торгові операції та виведення грошей. Мобільний додаток можна встановлювати на операційні системи Android та IOS. Служба підтримки відповідає українською мовою. Баланс може відображатися у гривнях або в іншій доступній на сервісі валюті. Для поповнення гаманця на біржі криптовалюти можна скористатися мережею терміналів iBox. Зверніть увагу, що криптобіржа обмежена у функціоналі та не надає бонусів.