Кульові опори – це шарнірні вузли, що є дуже важливими для справності і хорошої керованості авто. Вони використовуються для кріплення важелів підвіски і маточини керованих коліс. Завдяки кульовим опорам колеса можуть обертатися у різні боки, але залишати стабільне вертикальне положення.

Якщо кульові опори ламаються, авто може втратити колесо у будь-яку мить, то дуже важливо замінити цю запчастину за перших ознак поломки.

В каталозі інтернет-магазину  CHAS-TO ви можете знайти і замовити кульові опори на різні моделі Nissan. Магазин гарантує високу якість запчастин і надає послуги з доставки у різні міста України.

 

Кульові опори на різні моделі Nissan

В розділі каталогу на нашому сайті ви можете знайти ідеальні кульові опори на різні моделі Nissan:

Для пошуку можна використовувати фільтри (назва марки, рік випуску тощо), а також VIN-код. Це дуже швидко та просто. Якщо вам знадобиться допомога, менеджери Час-То проведуть професійну консультацію. 

Кульові опори на Nissan від провідних виробників

Інтернет-магазин Час-ТО пропонує широкий вибір кульових опор від перевірених виробників із чудовою репутацією. На https://chas-to.com.ua/ua/merchlist/sharovyje-opory представлені запчастини від:

1. Febestнімецький бренд, що пропонує дуже широкий асортимент запчастин за дуже низькими цінами. Середня якість та доступність роблять їх дуже затребуваними на ринку. Крім того, запчастини цього виробника часто обирають для ремонту, якщо оригінальний виробник не продає деталі окремо.

2. SWAG – німецький виробник, що пропонує запчастини дуже високої якості. Вони використовуються на конвеєрах BMW, Mercedes та Porshe, що свідчить про їх високу якість і надійність.

3. RTS – іспанський бренд, що пропонує запчастини для системи рульового керування і підвіски автомобілей. Вони характеризуються високою якістю і довговічністю, тому дуже популярні у різних країнах світу. Однак, треба бути обережними, бо на ринку пропонується багато підробок RTS. Купити оригінальні запчастини RTS ви можете в інтернет-магазині Час-То.

4. Meyle – німецький виробник, що пропонує дуже широкий асортимент запчастин. Для виробництва використовуються виключно високоякісні матеріали та сучасні технології, тож деталі повністю відповідають оригінальним.

5. Febi Bilstein – легендарний виробник автозапчастин з Німеччини. Історія бренду налічує понад 200 років. Він має чудову репутацію завдяки високій якості запчастин і їх доступні вартості.

Ви можете замовити автозапчастини цих виробників з гарантією та за дуже вигідними цінами. 

Коли треба замінити кульові опори Nissan?

Виробник встановлює термін експлуатації для кожної запчастини. У кульових опор Nissan він досить великий – до 100 тисяч км пробігу. Але через деякі чинники заміна може знадобитись набагато раніше, навіть через 10 – 15 тисяч км пробігу. Найбільш розповсюджена проблема – пошкодження пильника. Через це шарнірний вузол дуже швидко засмічується і перестає нормально виконувати свої функції.

До ознак необхідності заміни кульової опори відносять:

  • скрипи під час обертання керма;
  • відхилення від траєкторії на рівній дорозі, під час гальмування чи повороту;
  • скрипи у колесах під час повороту;
  • нерівномірний знос шин та ін. 

Якщо вам треба швидко замінити кульові опори на Nissan, робіть замовлення у Час-То. Ви отримаєте необхідні запчастини дуже швидко.