• Главная
  • Для шахрая ні дня ні ночі, обдурює коли захоче
15:30, 27 марта 2020 г.

Для шахрая ні дня ні ночі, обдурює коли захоче

Для шахрая ні дня ні ночі, обдурює коли захоче

На сторінкахсайту 06137ми часто публікуємоінформацію щодо нових формшахрайських схем, що придумуютьінтернет-злодії: ще одна схема шахрайства  та Приморців найбільше оббирають інтернет-шахраї

Як каже народна мудрість « Для шахрая ні дня ні ночі, обдурює коли захоче». А поліцейська статистика  фіксує,що середвсіхшахрайських дій по Приморському району найбільше потерпілихвід інтернет-шахраїв.

В період карантинузлодії не переймаються страшною проблемою країни, авикористовують інформацію, якуозвучив уряд України,  для прокручування чергових оборудок. Наприклад,  інформацію, про те що в період карантину,пенсіонерам буде додатковонараховуватися одна тисяча гривень.

План в них такий.Шахраїнадсилають громадянам СМС-повідомлення від імені Національного банку України про нібито нараховання "соціальної допомоги". Або про міфічні розіграші цінних призів і лотереї "під егідою НБУ", - розказують фахівці національного  банку.

В посиланні вказуються контактні телефони за якими жертва повинна подзвонити щоб отримати або добавку до пенсії, абоміфічний цінний приз.

Додзвонившись людину беруть в «оборот»  псевдо робітники банку НБУі вивідують інформацію  про персональні дані, за допомогою яких вониотримують доступ добанківських даних жертви.

"Тому ні в якомуразі не дзвоніть за вказаними телефонами. Нікому не повідомляйте свої особисті дані та інформацію про карти та рахунках. Розкажіть про це друзям, знайомим, рідним, батькам і бабусі з дідусем"- застерігають в банку НБУ.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#інтернет-шахраї
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...