• Головна
  • Неочікуваний результат виборів на посаду директора Приморського районного краєзнавчого музею
19:12, 16 жовтня 2020 р.

Неочікуваний результат виборів на посаду директора Приморського районного краєзнавчого музею

Неочікуваний результат виборів на посаду директора Приморського районного краєзнавчого музею

Публікація на сайті Приморської міської ради інформації про проведення конкурсу на вакантні посади директора Приморського будинку культури та на директора Приморського районного краєзнавчого музею викликали цікавість серед мешканців нашого міста.

Якщо на посаду директора будинку культури була тільки одна кандидатура,  на відміну виборів 2018 року, і кандидатура в.о. директора будинку культури Сергія Візирського ніяких питань не визивала, то на посаду директора краєзнавчого музею заяви подали троє.

Про кандидатів та конкурс  www.06137.com.ua публікували раніше.

Всі троє Надія Хлівна, Олексій Зюзін, Святослав Дульцев достойні кандидатури , щоб очолити музей. В кожного є напрацювання та заслуги в дослідження щодо історії та краєзнавства нашого краю.

Але, до проведення конкурсу депутатами Приморської міської ради було розроблено та затверджено положення в якому вказані вимоги до претендентів на посаду:

Вимоги до учасників конкурсу:

На посаду директора КЗ «Приморська централізована клубна система» Приморської міської ради призначається особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими й моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

На жаль ніхто з учасників конкурсу не мав нагоди працювати у сфері культури, тому всі кандидатури були відхилені.

Такого фіналу ніхто не очікував, мешканці міста розділились на прихильників тої чи іншої кандидатури.

Як повідомила сайту 06137 заступник міського голови Ія Алавацька, після виборів Приморська міська рада знов опублікує інформацію про проведення конкурсу на посаду директора Приморського районного краєзнавчого музею.

Хто знову подасть заявку на посаду через деякий час узнаємо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конкурс на посаду директора #Приморська міська #посада директора Приморського музею
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Новости объединенных территориальных громад Запорожской области. Новости, политика, достижения, цели. Описание проблем, деятельности власти и жизни местных жителей.
live comments feed...